Współpraca

WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Oferujemy indywidualne warunki zakupowe. 
Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie zapytań na adres sklep@lumneos.pl lub telefonicznie pod numer +48 570 600 596

Współpracując z naszym sklepem – zyskują Państwo:

FACHOWE DORADZTWO

Fachowa pomoc na każdym etapie współpracy. Pomożemy, doradzimy w najtrudniejszych decyzjach.

PRODUKTY POLSKICH PRODUCENTÓW

W naszej ofercie znajduj się produkty Polskich producentów. Daje to możliwość szybkiego dostępu do części zapasowych i szybkich napraw gwarancyjnych.

LAMPY WEDŁUG WŁASNEGO WZORU

Zaprojektujemy i wykonamy oprawę oświetleniową według Państwa wytycznych lub z powierzonego projektu. 

PROJEKT 3D

Projektując, wykorzystujemy najnowsze technologie. Wykonujemy rysunki 3D gotowej lampy, tworzymy dokumentację techniczną wraz z instrukcją montażu do każdej lampy.

Dla naszych partnerów mamy opracowane interesujące warunki współpracy:

KORZYSTNE CENY

Atrakcyjne ceny zakupu, które pozwalają na elastyczne ustalanie marży i dostosowanie ceny sprzedaży do lokalnych warunków. Rabaty indywidualne i ilościowe. Stałe i okazjonalne promocje dla dystrybutorów. Wyprzedaże i inne ciekawe oferty cenowe.

DOSKONAŁE PRODUKTY

Lampy i systemy oświetleniowe do każdego wnętrza – produkty wzorniczo dostosowane do aktualnych trendów panujących w dziedzinie wyposażenia wnętrz – rozpoznawalna marka kojarzona z wysoką jakością – badania, rozwój produktów, wprowadzanie nowości wzorniczych i technologicznych

DOSTĘPNOŚĆ

Część produktów w stałej sprzedaży. Szybka realizacja zamówień. Regularne i terminowe dostawy (kurier, własny transport lub odbiór osobisty z centrali). Realizacja kompleksowych i jednostkowych zamówień.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Istnieje możliwość zaprojektowania i produkcji lampy, bądź całych serii lamp dla klienta indywidualnego, jak również z przeznaczeniem do dalszej odsprzedaży, z możliwości zastrzeżenia wzoru wyłącznie dla siebie.