Black friday 2021, black week 2021
Kamil / 17.11.2021

Black Friday 2021. Co to jest i kiedy wypada?

Black Friday (czarny piątek) - to najlepszy dzień dla łowców okazji. W tym dniu sklepy organizują najciekawsze promocje i wyprzedaże. W naszym kraju black friday oraz black week jest znany od kilku lat i cieszy się ogromnym powodzeniem. Dzięki temu Polacy z roku na rok korzystają z coraz to lepszych ofert. Część sklepów decyduje się na wydłużenie akcji promocyjnej w rodzaju Black Week Sale.

Co to jest black friday?

Czarny Piątek przyszedł do nas zza oceanu. W Stanach zjednoczonych ostatni piątek listopada jest tradycyjnym dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. W Polsce znany jest od kilku lat i cieszy się coraz większą popularnością. Sklepy w black friday będą czynne dłużej, a do tego sklepy oferują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku. Najlepsze oferty dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Rabaty, jakich można się spodziewać, sięgają nawet kilkudziesięciu procent, między innymi lampy takie jak: lampy wiszącelampy sufitowelampy ściennelampy biurkowelampy podłogoweLampy nowoczesneLampy tradycyjneLampy LEDkinkiety LED i wiele wiele innych produktów.

Black Friday 2021 – kiedy wypada Czarny Piątek w Polsce?

Wszyscy zainteresowani wiedzą, że Black Friday zawsze odbywa się w ostatni piątek listopada – nie tylko w USA, ale równocześnie na całym świecie w tym w Polsce. Spodziewać się wtedy możemy dużych wyprzedaży, mocno przecenionych produktów i wielu zabaw z ty wiązanych.

Czarny Piątek 2021 w Polsce wypada 26 listopada.

Black Week 2021 – czyli długi weekend wyprzedaży

Historia z poprzednich lat pokazała nam że czarny piątek to za mało i często promocje odbywają się dzień wcześniej i trwają niejednokrotnie już do końca miesiąca. Pozwala to na bardziej przemyślane zakupy, a jednocześnie nadal cieszyć się obfitością promocyjnych ofert. Stąd też coraz bardziej popularne staje się określenie Black Week, czyli Czarny Tydzień. Trzeba pamiętać że najlepsze oferty nadal zarezerwowane są na Czarny piątek.

Black friday, black week a po nich Cyber Mondey 2021

W Cyber Monday (który w 2021 roku wypada 29 listopada) czyli poniedziałek cybernetyczny lub cyberponiedziałek. W ten dzień e-sklepy w tym lumenos.pl organizują dla swoich klientów najlepsze promocje. Przeceny są wtedy w sklepach online, oprócz designerskich lamp można kupić równie atrakcyjne produkty niekiedy nawet w niższych cenach niż w Black Friday. 

Black friday game, black friday 2021, black week

Myślisz że umiesz polować na okazję? - Zagraj z nami w Black Friday Game

W czarne dni mamy dla was specjalne okazje. Oprócz obniżki 15% na wszystko możesz upolować dodatkowy rabat. Nie zwlekaj zacznij już teraz. 

Szukaj kodów i zgarnij kolejny rabat 2% 5% 10% na zamówienie. Przy każdym produkcie widnieją kody rabatowe, jeśli znajdziesz wśród nich aktywny - RABAT jest twój.

Jeśli nie znaczy że za długo polowałeś i ktoś był szybszy! Nie zwlekaj i szukaj.

Powodzenia