team lumenos.pl

O nas

Lumenos.pl tworzą zgrani ludzie dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Każdy członek ekipy jest ekspertem w dziedzinie oświetlenia. O oświetleniu wiemy wszystko! Tworzymy je z pasji. Ogrom czasu i energii przeznaczamy na projektowani idealnego oświetlenia, które zaskakuje nawet najbardziej wybrednego z nas. W tworzenie lamp zaangażowani są wszyscy z zespołu bez wyjątków. Posiadamy rozbudowany dział Technologii, konstrukcyjny, produkcji i sprzedaży. Lampy oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane tak by tworzyły niepowtarzalny wzór, który ma wyróżniać naszą firmę. Lumenos.pl to my wyznaczamy nowe standardy. 

Zespół lumenos.pl jest bliżej ludzi i każdą sprawę traktujemy priorytetowo i indywidualnie. Dzięki takiemu podejściu wiemy, jakich produktów oczekują Konsumenci oraz jak świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie wygody i użytkowania lamp.

NASZ CEL

Zadowolenie klienta jest najważniejsze

Obsługa klienta oznacza otwartość na wszelkie sugestie i krytykę. Bierzemy je sobie do serca i uczymy się na swoich błędach. Nasz dział obsługi klienta składa się z ekspertów lubiących pracę z ludźmi, którzy wychodzą naprzeciw swoim obecnym i potencjalnym kontrahentom. Od początku istnienia nasza firma przywiązuje wielką wagę do zadowolenia naszych klientów.

Korzystne i bezpieczne zakupy online

Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewni lumenos.pl. Często zakupy internetowe poprzedza pytanie: ,,czy tym razem nasze pieniądze nie pójdą w błoto, czy będziemy zadowoleni z zakupionego produktu?’’ Rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady naszych doradców, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Na produktu udzielamy nawet 7 letniej gwarancji.

Pracownicy czynnikiem sukcesu

Wiemy, iż na sukces naszej firmy składają się przede wszystkim nasi pracownicy. Są oni twórcami największych idei panujących w naszym zespole. Zawsze lojalni, podzielają i powielają system wartości panujący od początku istnienia firmy. Zgranie, wiedza, humor i ciężka praca to cechy które łączą całą ekipę Lumenos.pl

Lampy i oświetlenie do mieszkania, życia i pracy

Fascynacja światłem, projekt, działanie, dynamicznie rozwijająca się technologia to główne cechy naszej firmy, zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą lamp i oświetlenia do twojego domu. Oprócz standardowego oświetlenia znajdującego się w ofercie sklepu lumenos.pl  tworzymy lampy dla klienta indywidualnego. Nasze oprawy oświetleniowe dostosowane są do potrzeb hoteli, pensjonatów, karczm, restauracji, domów weselnych, pomieszczeń mieszkalnych na całym świecie.