Lampy wiszące LED – oświetlenie miejsca pracy

Dostosowanie pomieszczenia do codziennej pracy i korzystania dogodnie o dowolnej porze dnia i nocy wymaga odpowiednio dobranego oświetlenia. Lampy wiszące LED z powodzeniem możemy stosować do oświetlenia salonu, sypialni, biur czy pomieszczeń użyteczności publicznej. Nasze oferowane produkty oświetleniowe LED doskonale rozświetlą pomieszczenia wieczorną porą, tworząc przyjemne miejsce odpoczynku. Natomiast w jasny dzień lampa pięknie udekoruje pomieszczenie.

Żyrandole LED – praktyczne zastosowanie

Żyrandole LED wiszące najlepiej zaprezentują się w nowoczesnych wnętrzach w stylu minimalistycznym, gdzie niepowtarzalny design oraz barwa światła odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrz. Przy zastosowaniu różnej barwy taśmy LED jesteśmy w stanie dostosować oświetlenie do dominującego stylu aranżacji wnętrza. Światło neutralne lepiej sprawdzi się w gabinecie bądź miejscu pracy, natomiast barwa ciepła udekoruje i nada ciepłego klimatu w salonie lub sypialni. Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatemu asortymentowi oświetlenia LED dostępnego na naszej stronie w różnych wariantach kolorystycznych.

Czy lampy wiszące LED do pokoju występują również z pilotem?

Tak! Również oświetleniem wiszącym LED można sterować za pomocą pilota lub smartfona za pomocą Wi-Fi. Wprawdzie oświetlenie LED oryginalnie nie występuje w zestawie ze sterownikiem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołożyć go, nie tracąc gwarancji. Instalujemy oraz parujemy sterownik oświetlenia w lampach dostępnych w sklepie, jak i lampach powierzonych. Zachęcamy do kontaktu z nami celem uzyskania większej ilości szczegółów.

Lampy wiszące LED – funkcja regulacja wysokości.

Lampy wiszące LED skonstruowane są w taki sposób by miały możliwość regulacji wysokości. Każde pomieszczenie jest inne i dostosowanie oprawy LED do indywidualnych potrzeb jest wręcz wymagane. Zmienna wysokość to ogromna zaleta, takie lampy z powodzeniem można zastosować jako oświetlenie ogólne zawieszone wysoko w górze oraz jako oświetlenie punktowe no nad stołem w jadalni. Regulacja w oprawach daje Ci większe możliwości.