Lampy sufitowe LED

Planowanie oświetlenia zwykle zaczynamy od lampy głównej, której zadaniem jest dostarczyć odpowiednią jasność np. w salonie, sypialni, biurze lub każdym innym pomieszczeniu. Często lampą główną nazywa się lampy sufitowe lub stropowe. Ważne jest, by była odpowiednio dobrana do rodzaju, stylu oraz przeznaczenia pomieszczenia. Lampy ze zintegrowanym źródłem światła LED umiejscowione bezpośrednio na suficie to doskonałe rozwiązanie do równomiernego oświetlenia pomieszczenia.

Wysokiej jakości plafony, lampy LED sufitowe

Oświetlenie LED często posiadają wbudowany dyfuzor, który zmiękcza i rozprasza światło. Zastosowane w lampach taśmy LED są wyposażone w najlepszej jakości diody SMD pozbawione efektu migotania. Nie męczą wzroku! Lampy tego typu doskonale nadają się do zamontowania w mieszkaniu, oraz miejscu pracy. Doskonały wygląd lamp LED i wysoka jakość to podstawowy element każdego nowoczesnego pomieszczenia.

Gdzie zastosować lampy sufitowe LED

Zarówno w małych pokoikach, jak i w dużych salonach oświetlenie LED sprawdzi się świetnie. W niskich pomieszczeniach gdzie nie mamy dużej ilości miejsca, dobrze spiszą się płaskie lampy, niwelując ryzyko zahaczenia głową. Natomiast do wysokich pomieszczeń polecamy żyrandole, które oprócz samej funkcji oświetleniowej odgrywają rolę dekoracyjną. W oferowanych przez nas lampach LED można wybrać barwę światła: ciepłą, neutralną lub zimną, w zależności od preferencji. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by oferta była zróżnicowana i bogata w modele o różnych formach, wymiarach i kolorach.

Dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie sufitowe LED?

Oświetlenie sufitowe to najczęściej stosowane oświetlenie w pomieszczeniach. Zastępuje ono światło dzienne. Zadaniem lamp sufitowych jest oświetlić jak największą przestrzeń. Warto, zwrócić uwagę, że oświetlenie elektroluminescencyjne zużywają znacznie mniej prądu niż lampy tradycyjne. Zastosowanie Lamp LED daje oszczędność nawet na poziomie większym niż 50%. Przy tak niskim zużyciu energii lampy sufitowe LED świecą jednolitym, równomiernym i intensywnym światłem. Efektywnie oświetlają nawet największe pomieszczenia. Technologia LED zastosowana w lampach sufitowych to wysoka wydajność, nawet do 50 tys. godzin niezawodnego działania. Oznacza to, że nie będą nam potrzebne częste wymiany żarówek, a to dodatkowa oszczędność dla twojego portfela.

Lampy sufitowe LED – baza dobrze oświetlonego wnętrza

Najbardziej efektywne oświetlenie wnętrza uzyskamy, gdy zastosujemy lampy w technologii LED. Oświetlenie LED zużywając mniej energii, a jednocześnie uzyskamy mocniejsze i bardziej intensywne światło. W lampach LED istnieje możliwość wyboru barwy światła. Barwa ciepła w pomieszczeniu buduje ciepły i przytulny klimat, jest zalecana do wyciszenia i odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Światło o barwie neutralnej jest najbardziej zbliżone do światła dziennego i najbardziej zalecane jest do miejsca pracy. Zimną barwę światła najczęściej stosuje się w miejscach, gdzie chcemy mieć doskonale odwzorowane kolory. Niestety dla ludzkiego oka barwa zimna jest dosyć męcząca i niezalecana do mieszkań.