Lampy ścienne – kinkiety

Czasami oświetlenie sufitowe w postaci żyrandola lub wiszącego klosza z żarówką jest niewystarczające. Dla uzupełnienia blasku w mieszkaniu polecamy nasze lampy ścienne do salonu, sypialni lub korytarza. Nowoczesne formy złożone z prostych linii lub nawiązujące formą do klasyki kinkiety, z pewnością znajdą dla siebie miejsce w niejednym domu.

Kinkiety nowoczesne – oświetlenie każdej aranżacji

W zależności od preferowanego stylu w aranżacji wnętrz mogą Państwo dobrać takie modele produktów, które będą najbardziej pasowały do osobistych upodobań. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wzorów i kolorów, by mieć pewność, że nasze artykuły sprostają Państwa wymaganiom. Wielbiciele stylu industrialnego lub loftowego pokochają efekt, jaki dają kinkiety ścienne, stanowiące otwarte źródło światła. Ci, którzy preferują wyjątkowo oryginalne i designerskie formy w swoim salonie, będą zachwyceni kloszami pozostałych lamp z naszego asortymentu.

Lampy ścienne i kinkiety – zastosowanie

Kinkiety znajdą swoje miejsce w każdym pomieszczeniu, gdzie planujemy wzbogacić dekorację ścian. Wszystkie lampy ścienne są wykonane w sposób, który umożliwia zamontowanie ściemniacza, umożliwiającego regulowanie natężenia światła. W ten sposób zbudujemy niesamowitą atmosferę pomieszczenia.

Kinkiet – pojedynczy czy z kilkoma źródłami światła?

W zależności od naszych indywidualnych preferencji dobieramy lampę ścienną z jednym lub kilkoma źródłami światła. Jeżeli chcemy mieć bardziej oświetlone pomieszczenie, musimy wybierać lampy ścienne z wieloma punktami świetlnymi. Fajnie lampy z dużą ilością źródeł światła ukażą potencjał pomieszczenia np. w zamkach lub dużych pomieszczeniach loftowych — klasyczne kinkiety z wieloma źródłami światła dodadzą klimatu. Natomiast w nowoczesnych pomieszczeniach lepsze będą dekoracyjne nowoczesne kinkiety, które swoim niepowtarzalnym wzorem wprowadzą zamieszanie.